שכוייח – מקהלת מלכות, פנחס ביכלר, הערשי סגל – קוֹלַעוֹילֶם | Malchus Choir

Up Next
Shared on January 2, 2024
שכוייח! אלפי ילדי ביתר עם תופים וסטיקרים ב'קולעוילם' של פנחס ביכלר ומקהלת 'מלכות'!
שעת בוקר של אחד מימי החנוכה תשפ"ד. אלפי ילדי ביתר עילית מכל תלמודי התורה החסידיים בעיר, מתכנסים למעמד ההיסטורי 'עוסקי תורתך' שנערך על ידי הסיעה החסידית בסימן 'מיט א ברען' על ידי ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין ויו"ר הסיעה החסידית הרב גדליה אייזנשטיין.
גדולי המגידים נושאים דברי חיזוק מענייני דיומא, הגרלות נערכות בין הפרקים ופרסים יקרי ערך חולקים לתלמידים, ומקהלת 'מלכות' מנעימה בפרקי שירה, תפילה והודאה, יחד עם אלפי תינוקות של בית רבן ברגש טהור וכיסופין.
בשיאו של המעמד נערך ה'קולעוילם' הגדול בניצוחו של פנחס ביכלר, כאשר הפעם, אלפי הילדים משתתפים לא רק בעיבוד הקולי של השיר, אלא גם בביצוע המוזיקאלי שלו, כאשר כל אחד מקבל במקומו זוג מקלות תופים והשמחה בקעה רקיעים!
גם סטיקרים מיוחדים עם הסיסמה 'שכוייח' חולקו לאלפי הילדים, למלמדים ולמשגיחים ואף לצוות הנהלת העיר, כאשר כולם מנופפים בחדווה ובשמחה בשבח והודאה לבורא העולם.
הלחן 'שכוייח' של פנחס ביכלר עצמו, בוצע במקור על ידי קובי גרינבוים, וכעת זוכה לחידוש מרענן ו"צעיר" (תרתי משמע...) בליווי ה'מלכותי' של המקהלה ובעיבוד מוזיקאלי של הערשי סגל, אשר בכובעו השני – 'הערשי'ס' – גם ערך את הקליפ הנוכחי.
שרוליק קלצקין עם הגיטרה ויהודה לוברבום עם הסקסופון. אושי שארף על הסאונד, מערכת ההגברה של ישראל רובינשטיין והמיקס של חיים מוזס. הצילום והפקת הוידיאו של נעמי רטבי והפקת האירוע של חני זילבר. הוויזואל של מוישי אייזנשטיין.
תודה מיוחדת! למוישי כהנא על המקצבים.
יחסי ציבור: חיים ליפשיץ - 0503640299
• מקהלת מלכות בטלגרם ◄ https://t.me/MalchusOfficial
• מקהלת מלכות ביוטיוב ◄
https://youtube.com/channel/UCiZXqxS2Bg7zRlXeOViIaIg
• מקהלת מלכות באינסטגרם ◄ https://instagram.com/malchuschoir?igshid=16bscniryi21h
#קולולם #מקהלת_מלכות #הרשי_סגל #מיט_א_ברען #קובי_גרינבוים
Report this video

Latest Videos

Report Video

If you feel this video doesn't meet our quality standards, please report it.

Share Video

Share this video with your family and friends!